BUHALTERINĖS PASLAUGOS

UAB „TMD apskaita“ kolektyvą sudaro profesionaliai dirbantys bei patyrę asmenys. Šiuo metu aptarnaujame įvairaus dydžio  Lietuvos ir užsienio kapitalo įmones. Tarp jų yra įmonių, užsiimančių tiek didmenine, tiek mažmenine prekyba (mediena, kompiuterine technika, maisto prekėmis bei įvairiomis kitomis); tiek paslaugų teikimu (maitinimo, statybos, programavimo ir įvairiomis kitomis). Mūsų klientai dirba ne tik Lietuvoje, bet ir ES bei trečiose šalyse.

Galime pasiūlyti mėnesinę paslaugų kainą nuo 35,00 Eur./mėn

Mūsų teikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos:
Apskaitos sutvarkymas nuo pirminių apskaitos dokumentų
Vyr. finansininko funkcija
Banko pavedimų rengimas
Ilgalaikio turto apskaita
Darbo užmokesčio apskaita
Suminė arba kiekinė sandėlio apskaita
Deklaracijų bei ataskaitų parengimas ir pateikimas

i.SAF ir i.VAZ informacijos pateikimas į mokesčių inspekciją
Atstovavimas VMI, VSFDV (Sodra) ir kitose valstybinėse institucijose
Finansinės atskaitomybės parengimas bei pateikimas
Konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais.
Apleistos buhalterinės apskaitos sutvarkymas.

Jeigu sąraše ir neradote Jūs dominančios paslaugos, nedvejodami kreipkitės į UAB „TMD apskaita“. Mes visada pasiruošę Jums padėti.

Kodėl verta patikėti savo įmonės apskaitą UAB „TMD apskaita“ kolektyvui:

  • Jūsų įmonei priskirtas buhalteris kruopščiai tvarkys Jūsų įmonės buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės. Jo ligos ar atostogų atveju buhalterio pareigas perims kitas mūsų įmonės darbuotojas.
  • Operatyviai teiksime visą naudingą informaciją apie įmonės finansinę padėtį, įsiskolinimus bei kitą aktualią apskaitos informaciją.
  • Tvarkydami buhalterinę apskaitą patikriname ar apskaitos dokumentai atitinka Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus, informuojame apie apskaitos tvarkymo įstatymų pakeitimus.
  • Visada pasirengę suteikti kvalifikuotą konsultaciją bei atsakyti į Jums kylančius klausimus telefonu ir/ar el. paštu.
  • Patyrę mūsų specialistai, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius, visada patars kaip optimizuoti mokesčių mokėjimą bei apskaitos vedimą.
  • Prisiimame visišką atsakomybę už savo darbą ir užtikriname, kad visos paslaugos bus atliekamos profesionaliai, sąžiningai, laikantis konfidencialumo bei buhalterinės etikos principų.
  • Jeigu pageidaujate, suteiksime Jums prisijungimus prie Jūsų duomenų bazės ir Jūs galėsite pardavimo sąskaitas, kasos pajamų, išlaidų orderius bei kitus dokumentus parengti patys, taip sumažindami sumą, mokamą už apskaitos paslaugas.
  • Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir galimybes.
nuo35€mėn

Adresas

Šeškinės g. 6 LT-07152, Vilnius

Darbo laikas

I - IV: 8:00 - 17:00
V: 8:00 - 16:00
VI - VII: Nedirbame